| kyrky a întrebat:

am si eu o mare problema.am mult par pe burta.cum sa scap de el? in afara de ceara si big straight face. sau crema depilatoare.am auzit ceva cu decolorare. dati-mi un sfat. plz

Răspuns Câştigător
| Jadis a răspuns:

Da se poate decolora parul de pe burta dar sa stii ca tot se va vedea. Nu asa tare dar la lumina se vede groaznic. Ok poti folosi crema depilatoare. Numai sa ai grija, unele creme irita rau pielea, dar din fericire iritatia dispare cam intr-o zi, depinde de natura pielii. Si no dupa aia iti va creste iar si te vei face tot cu crema depilatoare. O alta solutie este epilatorul... dar eu nu cred ca ma voi ma face niciodata. Am vrut sa ma fac dar nici n-am atins bine epilatorul de piele ca am tipat de numa... Da, crema depilatoare este o solutie foarte buna daca dai la o parte ceara si big-ul

1 răspuns:
| DenisaLuciaBarbu a răspuns:

Si eu am aceeasi problema(este din cauza unor probleme hormonale). insa nu ma dau cu nimic, daca totusi vrei ceva decolorator estte crema care se gaseste la farmacie dar costa in jur de vreo 35 lei sau chiar mai mult.