| ionica_7509 a întrebat:

am si eu o mica problema. cu orice m-as epila inghinal (pe marginea chilotului) tot timpul ma irit si imi apar bubite si imi cresc fire de par sub piele.nu mai stiu ce sa fac.am incercat crema, lama, benzile cu ceara, nu stiu ce sa mai fac sa nu-mi mai creasca sub piele...plus ca vreau sa merg la bazin si nu pot purta slip pentru ca se vede urat. multumesc anticipat daca ma puteti ajuta cu ceva

6 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Pai este ceara de la Veet, special pentru axile si linie a bichinilor. sper sa-ti fie de folos sfatul meu.happy

| plasticsmile a răspuns:

Cel mai bine ar fi daca te-ai duce la un salon.

| blackporcelain a răspuns:

Incearca ceara simpla,pui ceara la incalzit pana se topeste si e ca mierea, o aplici si stai sa se usuce, presezi bine si tragi repede
http://www.eva.ro/......l-862.html

| UNHleaSHD a răspuns:

Foloseste ceva hidratant si calmant dupa si evita chilotii 1-2 zile, poarta boxeri.

| zer0 a răspuns:

Dupa epilare foloseste o crema hidratanta sau putin ulei de masline pentru a calma pielea si poarta lenjerie intima doar din bumbac

| junior_4993 a răspuns:

Doamnelaughing