| anonim_4396 a întrebat:

De ce parul blond este subtire? de ex frate-miu e brunet si are parul gros si pare mai des la el dar este la fel.

3 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Este genetic mai slab, mai sensibil, mai fragil. În schimb, cei cu părul deschis la culoare au cele mai multe fire de păr happy
Părul închis la culoare are firul mai gros, dar este şi mult mai rar.

| XatomisX a răspuns (pentru DakotaRoyse):

Pai si asta inseamna ca am mai mult par ca el? eu fiind blond?

| DakotaRoyse a răspuns (pentru XatomisX):

Teoretic da, dar probabil nu se vede pentru că firul de păr este mai subţire.