| Julian1D a întrebat:

Am un tricou alb si din pacate dupa ce l-am spalat l-am pus pe uscator si cand l-am luat jos de pe uscator a ramas niste pete micute de rugine de pe uscator, imi puteti spne ce pot face ca petele sa iasa?
multumesc big grin
funda funda funda

3 răspunsuri:
| EMike a răspuns:

Vanish white. Inainte sa albesti rufele iti recomand o carte de romana, fara sa fiu hater dar petele au ramas nu "a" ramas. Salut si sper sa te fi ajutat.

| BomBonicaThaa2000 a răspuns:

Deci trebiue sa umezesti putin petele si apoi sa pui PUR si il lasi asa o noapte si dupa aceea il bagi direct in masina de spalata! Sper ca te-am ajutat!