| anonim_4396 a întrebat:

Anu asta am banchetu de clasa a8a si nu stiu ce rochie sa imi aleg. Sunt mai plinuta si mai solida. Am picioarele un pic mai grasute. Nu am burta am doar solduri si nu stiu ce rochie sa imi aleg am cam 1.70 m inaltime. Va rog ajutati-ma cu poze sau idei de rochii. FUNDA+ VOTTTTTTTTTTTTT

Răspuns Câştigător
| BiancaBaby a răspuns:

Pai tie ti s-ar potrivi o rochie fara bretele, taiata sub bust putin deasupra genunchilor sau o rochie cu bretele mai groase sau fara mai lunga in spate si mai scurta in fata
http://rochiidesearaieftine.org/......ortocalii/
http://rochiidesearaieftine.org/rochii-lungi-in-spate-si-scurte-in-fata/
sper ca te-am ajutat

8 răspunsuri:
| cata416 a răspuns:

Cauta la magazine pentru balene si grasani.

| laptelaperfuzii01 a răspuns:

laughing de abia am trecut de jumatea verii si pe tine de freaca grija ce rochie sa porti la banchet! Pana una alta tu invata pentru examene rolling on the floor

| lollypop14dragutza a răspuns:

Buna..si eu sunt la fell ca tine decat ca am 1, 65. bun. trebuie sa iti alegi o rochie frumoasa dar nu lunga pentru ca tinde sa te arate mult mai plinuta decat esti, mai ales daca e si dreapta. poti alege o rochita pana la genunchi sau de asupra..in volanase sau cu dantela frumoasa.o nuanta cat mai deschisa..beige,roz pal.ce cul preferi poate fi ori cu bretelute saucu manecuta. daca ai sani mari ia-ti una cu un decolteu voluminos iar daca ai sani mici ia-ti una cu decolteu pe rotund..sa nu fie mulata in nici un caz oricum vei arata bine.te pup papa...1&iact=rc&dur=329&sig=113978514906788072328&page=1&tbnh=137&tbnw=93&start=0&ndsp=18&ved=1t:429,r:4,s:0,i:81&tx=

| AlexPopa3442 a răspuns:

Baga piciaorele sub pat si fa abdomene pana atunci si o sa ai de unde alege. FUNDA

| GummyBear654 a răspuns (pentru AlexPopa3442):

Sa ti le bagi tu in cur

| AlexPopa3442 a răspuns (pentru GummyBear654):

Bravo tie nu ma cobor la nivelul tau am vrut sa te ajut! loser