| anonim_4396 a întrebat:

as avea nevoie de un sfat. Tenul meu este deschis, potrivit dar de multe ori(cand e frig sau prea cald ori din nimic) se inroseste. si nu-mi place. As putea face ceva?

3 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Si eu am tenul cam la fel deschis, potrivit si ma inrosesc cand este prea frig prea cald. sau uneori chiar si cand temperatura este potrivita tot ma inrosesc si nu-mi place crying
uneori ma dau cu un fond de ten putin mai deschis si nu se mai observa roseata chair asa de tare.

| hamsterx a răspuns:

Ai putea sa te dai cu fond de tenbatting eyelashes si eu ma dau si nu ma mai inrosesc asa tare! trebuie doar sa gasesti nuanta compatibila culorii tenului tau. te pup:*

| mermadia a răspuns:

Si eu am aceasta problema, si tot nu stiu cum sa o rezolv:-s bag capul in fular, alta solutie nu am.