| picox a întrebat:

as dori sa ma vopsesc roscata, iar eu am parul saten inchis. Imi puteti recomanda o vopsea care sa arate pe parul meu precum parul rihannei? As dori un rosu intents si clar dar fara sa ma decolorez sau ...ma rog, ceva asemanator. Este pentru prima vopsire.

Multumesc mult.

4 răspunsuri:
| AnnaDee a răspuns:

Cel mai bine e sa studiezi ambalajele indelung :d. Cauta ceva f deschis (si eu sunt satena) care sa se vada pe parul tau ca al Rihannei.

| AnnaDee a răspuns:

Incearca Garniere.

| LUYXIFY a răspuns:

Poi daca vrei sa ai aproape ca al rihannei mai intai trebuie sa te vopsesti blonda si dupa aia un roscat aprins...( sper ca ti-am fost de ajutor)... funda big grin

| picox explică:

Pai...am piciorul in ghips si nu prea am cum studia ambalajele[voi trimite pe cineva sa o cumpere].Ma gandeam ca stiti macar o firma care face vopsele intense. Am inteles ca la pallette sunt slabe [de exemplu].