| doraz a întrebat:

Banuiesc ca ati primit si voi mail de la yahoo cum ca il vor upgrada(nu stiu daca m-am exprimat bine).
Daca eu vreau sa raman la versiunea asta pot? Sau dupa o perioada toate adresele de mail vor fi upgradate?

2 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

Intra in mail options si acolo poti selecta ce mail vrei clasic normnal sau beta

| didiDia a răspuns:

Parerea mea e ca pana la urma toate adresele de email vor fi imbunatatite.(acel,, upgrade'' despre care ai scris)