| ZapaciLaa a întrebat:

As vrea sa imi fac niste suvite cu nuantator ( nu permanent! ). Dar faza mai naspa e ca nu stiu un gasesc un magazin cu asa ceva. Stiu ca inainte era ceva nuantator de la Wella dar nu se mai gasesc. App. sunt din Lugoj.

1 răspuns:
| CARMENCITA a răspuns:

Era un nuantator dela Wella spuma fara oxidant, fara amoniac care se depunea pe firul de par si se ducea la spalat.M-am facut roscata atunci. Exista la plic nuantator dar nu mai stiu firma si nu mi-a placut.Nuantatorul se duce la spalat cam la 8 spalari, nu deschide cularea, adica nu te poti face blonda daca esti bruneta.Mas exista spray-uri care tin la o spalare dar de obicei gasesti culori de verde,rosu,etc.Mi-as dori si eu nuantator de la Wella.El exista, dar nu la noi in magazine. Poate la coafor, desi nu cred.Cauta la plic sampon nuantator intr-un supermarket mai mare sau in Mall.Succes!