| anonim_4396 a întrebat:

Buna as vrea sa imi schimb look-ul vreau sa i-mi fac cornrows ca in GTA San Andreas, problema e ca parul i-mi creste cam greau daca nu cumva ma insel.
Ma spal cam la 2 zile cu Gerovital si ma pieptan des.
Mi-am lasat parul sa creasca cam din iunie ca de obicei ma tundeam zero ca ma simteam mai bine din mai multe motive si acum am decis sa fac o scimbare!
Daca ma poate ajuta cineva cu niste sfaturi sa imi creasca parul mai repede sau sa fie mai voluminos si mai gras?!
Ceva produse...
Ca uneori dupa ce ma spalam nu prea i-mi placea cum i-mi statea parul si preferam sa nu ma spal deoarece aratam ca un arici laughing!
Astept orice sfat util o zi cat mai buna tuturor!

4 răspunsuri:
| TudyCFR a răspuns:

Parul creste mai repede cand este ud.

| LucianStroe a răspuns:

Sfatul e sa inveti sa scrii romaneste intai de toate.

| anonim_4396 explică (pentru LucianStroe):

Zau bine ca esti tu destept si sti sa crie literar, da ma rog nu asta era idea... r

| LucianStroe a răspuns (pentru anonim_4396):

Dupa cum iti zice campionul zilei, stai cu parul in apa toata ziua.