| byrox a întrebat:

As vrea sa ma ingras in zona sanilor, dar nu stiu cum.Eu de obicei ma ingras in fese,picioare si burta, insa as vrea sa ma ingras in zona sanilor. Aveti niste solutii?

3 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Am auzit de niște pastile, nu știu dacă este adevărat.
O zi bună!

| Andreea0612 a răspuns:

Nu ai cum sa te ingrasi doar in zona aia, ca sa poti creste si la sani ar trebui ca in partea de jos (picioare, fese, burta) sa fii destul de grasa si nu cred ca ti-ai dori asta...

| ladyinredsaunegru a răspuns:

Sunt niste pastile dar acele pastile le gasesti doar la farmacie dar nu dau roade, sani se modifica doar cand esti insarcinata, se maresc cu 2 chiar 3 cupe.deci asteapta si o sa vina si ziua aceia sa ai sani marii