| lolelia a întrebat:

As vrea sa-mi vopsesc varfurile in rosu, dar neparmanent, are cineva vreo idee cat costa la salon in general?
Funda :*

4 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

Hei.Poti sa te faci si acasa cu nuantator sau spray colorat pentru par. Daca vrei la salon, depinde de fiecare salon in parte, intreaba la salon cat costa si alege-l pe cel care iti place happy

| Cigarettă a răspuns:

Eu mi le-am făcut blonde, desigur la salon. M-a costat 90 de lei thinking,. Acum depinde şi de unde eşti, depinde de salon, sunt preţuri între preţuriwinking.

| KoallaBăă a răspuns:

Si eu mi-am facut varfurile rosii, dar acasa.
Am folosit vopseaua asta:

http://www.shopmania.ro/......r-38010593

Mi-am luat nuanta R4(rosu funky) si a iesit bine(nu e permanenta). Este in jur de 10 lei in magazine.

Funda :*?

| lorelay2015 a răspuns:

Eu am ombre hair acum magenta am avut si rosu si am folosit urmatoarele : pigment color movie e 30 de lei dra trebuie s ate deoclorezi. eu m-am facut singura. in saloane e destul de costisitor : daca esti din valcea si vrei te pot face eu daca nu i-ati pigment tine ceva timp