| adelina899 a întrebat:

As vrea sa pozez pentru diferite firme de haine. Aveti idee unde trebuie sa caut?

Răspuns Câştigător
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Incearca pe la agentiile de modeling de prin orasul tau.
Sa stii ca sunt foarte multe fete care se duc, iar ca sa apari chiar si pe un amarat de site, trebuie sa platesti. Mai exact, ii platesti pe aia ca sa-ti faca poze, ca apoi sa fii cunoscuta. Daca esti draguta si stii sa ai atitudine la inceput s-ar putea sa-ti faca gratis.
Acum cativa ani am participat si eu la asa ceva, crede-ma, nu-i cine stie ce.