| AndreeaRaluca18 a întrebat:

as vrea sa stiu cateva detalii despre solar. Sunt total alba la culoare si cand ma expun la soare ma inrosesc si ma prajesc chiar daca ma dau cu crema. M-am gandit sa ma duc la solar si tot ce am citit pe net nu imi este de folos, vreau parerea unei persoane care frecventeaza solarul sa stiu daca are efect bronzul asupra mea nici nu vreau sa dau banii aiurea.Si ce crema pentru accelerarea bronzului as putea folosi? Am vazut ca sunt destul de scumpe si chiar nu vreau sa dau banii degeaba asa cum am mai spus.

Multumesc.

1 răspuns:
| TiffanyღBJ a răspuns:

Daca ai pielea atat de alba, inseamna ca e sensibila. Din punct de vedere medical, solarul este f periculos pentru orice tip de piele, poate cauza aparitia cancerului de piele.