| IceCreamDoll a întrebat:

Buna,
As vrea sa stiu ce fond de ten mi se potriveste. Am pielea alba si roseata in zona obrajilor. Ce fond de ten imi recomandati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fond de ten calmant de la Avon...ti-as recomanda Nude daca spui ca ai roseatabig grin. (si nici nu e scumpp) eu il folosesc si sunt multumita de el.dar pe nuanta Almond:*.

5 răspunsuri:
| annna a răspuns:

Un fond de ten de la avonwinking...cel calmant este foarte bunwinking

| Christelle a răspuns:

L'oreal Mattique, L'Oreal True Match, acestea sunt foarte bune, sunt pe baza de apa, pentru tenul sensibil. Ai grija sa alegi o nuanta deschisa, potrivita tenului tau.

| ButterFly_8644 a răspuns:

Spune mai multe despre tenul tau happy doar nu vrei sa-ti spunem nuanta?

| Alinnutza07 a răspuns:

Cele de la avon sunt fr bune si ieftine :) intra si tu aici pls http://midnight-pearl.blogspot.com

| alinutzaaa a răspuns:

Pentru rosata din obraji poti folosi o pudra de culoare verde, pentru ca verdele, fiind o culoare complementara, anuleaza rosul din obraji! Ca fond de ten iti recomand Lòreal MATTEMORPHOSE!