| NiKaroLina899 a întrebat:

As vrea sa va intreb despre unghiile cu gel.La mine in sat sunt fete care pun si vreau sa imi pun pentru banchet dar ideea este ca am programare pe 18 Mai si banchetul este pe 30 Mai. Credeti ca ma vor tine unghiile pana atunci? La cat timp trebuie sa merg la intretinere?

3 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

Cred că depinde de ritmul în care îți cresc unghiile. În cazul meu, de exemplu, au trecut 3 săptămâni de când mi le-am făcut, abia se văd 2-3 mm din unghia mea și am programare peste 3 zile deci tocmai bine. Ar trebui să-ți țină, mai ales dacă nu te apuci să râcâi prin pietriș cu ele laughing

| Andreeush a răspuns:

Ar trebui să țină o lună de zile.

| Adry05 a răspuns:

laughing) aoleu unghiile cu gel tin si o luna daca nu-ti cresc prea repede si sunt facute cu produse de calitate.