| Rebeca1567 a întrebat:

eu as dori sa imi decolorez parul pentru a ma vopsi blonda,dar nu stiu ce decolorant ar fi bun pentru a ma decolora din prima, adica sa nu fie nevoie de mai multe decolorari. Am un fel de portocaliu in cap pentru ca am fost bruneta si m-am decolorat de 4 ori iar dupa m-am vopsit cu un rosu, numai ca mi-a iesit portocaliuhee hee ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| Four a răspuns:

Du-te la o farmacie si ceri un decolorant care te ajuta dela prima aplicare, asa a facut si sora mea .....si i la decolorat perfect