| someonelikeyou4 a întrebat:

As vrea si eu sa va intreb ceva. Ce parere aveti despre ondulatorul de par Philips HP4658/00? As vrea sa-mi cumpar dar vreau sa ma asigur ca cumpar ceva de calitate, care sa nu imi distruga parul.

Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| gwen4u5 a răspuns:

E foarte bun.Am unul exact la fel.Sa stii ca toate deterioreaza intr-un fel sau altul parul, ondulatorul mai mult decat placa.
Are in schimb invelis ceramic si protejeaza oarecum firul de par.Totusi ar trebui sa folosesti si o crema termoprotectoare.