| xDianaaaaa a întrebat:

Bună, astăzi m-am tuns deoarece aveam vârfurile foarte despicate, aveți vreo idee despre un balsam sau idei de măști pentru creșterea mai rapidă a părului?

Răspuns Câştigător
| dadanustiu a răspuns:

2 ligurite de Ulei de măsline cu 2 lingurite de iaurt și 2 albușuri. Daca ai parul gras folosește și gălbenușul. Stai 20 de minute cu el in cap după care limpezește cu apa rece, după care te speli normal cu șampon

1 răspuns:
| BeSmart17 a răspuns:

Buna! Sunt mai multe feluri in care poti face asta:
1.(Nu e balsam dar e sfat) la dus poti sa.ti masezi parul in timp ce te dai cu sampon.
2. Poti sa.ti iei un dispozitiv de masaj capilar
3. Poti sa.ti cumperi parusan(ajuta la crestere si multiplica firele de par astfel vei avea par foarte des)
4.In fiecare saptamana sa.ti faci o masca cu ulei de masline..asta insemnand ca te dai cu ylei de masline..si dupa iti pui folie de staniol peste par ..dormi. u el pe cap si a doua zi il speli
SPER CA TE.AMAJUTAT?