| Adinel a întrebat:

Astazi merg la majoratul unei bune prietene si nu stiu ce machiaj sa folosesc si nici ce coafura sa adopt.Mentionez ca port o rochita neagra, stramta pana la mijloc apoi cu cateva volanase, este scurta si fara bretele.In legatura cu machiajul am ochii mici sa zicem, albastrii si uneori verzi sunt blonda-satena am parul lung la 2-3 cm de mijloc. Ce sfaturi imi puteti da? Va multumesc anticipat.Scuzati categoria, dar aici se rasp cel mai des si am nevoie urgent de un sfat.

Răspuns Câştigător
| 22052001 a răspuns:

La machiaz ti-as da un roz cu mov pe ploape mascara pe gene un luciu de buze o culoare sa se potriveasca cu ploapele