| Leillah a întrebat:

Buna:)
Avand in vedere ca numai este mult pana la trecerea anului, as vrea sa va pun o intrebare.( pentru fete)
Voi ce ati alege dint-o tinuta foarte lejera si o rochie foarte eleganta gen: http://www.starshiners.com/ro/rochii/rochie-mexton-wild- passion-brown?
Astept niste pareri:).

Răspuns Câştigător
| SweetSecrets a răspuns:

Avand in vedere ca e revelion,ar trebui sa porti rochiehappy.Nu ai precizat insa locatia. Daca-l petreci la o prietena acasa, ar merge o tinuta lejera, niste blugi cu un tricou colorat si accesoriilove struck.

| Leillah explică (pentru SweetSecrets):

Da,pai inca nu prea m-am hotarat unde sa petrec revelionul, dar cred ca voi sta acasa, alaturi de familie deoarece nu am mai petrecut de mult timp sarbatorile impreuna.

5 răspunsuri:
| ingerpufos a răspuns:

Buna parerea mea ar fi ca mai buna ar fi o rochie mai eleganta dar asta depinde unde mergi si ce faci acolo si ce gen ai tu dar nici cea lejera n-ar fi rea depinde de circumstante.kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-o tinuta lejera stai cam tot anul. dar intr-o rochie eleganta stai?big grin E momentul potrivit sa o porti acum.

| HeathLedgerForever a răspuns:

Buna si tie! Avand in vedere ca e o petrecere la cumpana dintre ani, ar trebui sa porti o rochie. Si bineinteles trebuie sa te si simti bine in ea, mai rar gasesti o rochie perfecta in care sa te si simti bine, dar cu putina staruinta sunt sigura ca vei reusi. Cum ar fi sa iti iei o rochie frumoasa si cand te pui jos sa pocneasca fermoarul, asta era doar ca o paranteza, in concluzie, alege-ti ceva pe gustul si stilul tau si sunt sigura ca vei arata bine in orice! Te pup, bafta kiss.

| Totfelul a răspuns:

Rochia...happy