| Ninaa a întrebat:

Vreau pareri despre aceasta rochita atat de la fete, cat si de la baieti!
funda, vot!
http://starshiners.com/ro/rochii/rochie-mexton-windy-gre en

Răspuns Câştigător
| crissa20 a răspuns:

Acum am vazut din ce fel de material e, inainte nu m-am uitat...din cauza materialului te sfatuiesc sa nu o cumperi, in poliester transpiri groaznic, mai ales pe caldurile astea si e posibil sa nu-ti faca fata deodorantullaughing ..deci mai bine nu o lua, ea e draguta asa( exceptand culoarea), dar pentru o rochie din poliester eu nu as da mai mult de 50 de lei. oricum tu decizi daca o cumperi sau nu:* sper ca te-am ajutat:*

8 răspunsuri:
| glamqueen a răspuns:

Pare ieftina din cauza materialului si a pamponului din sold. uite cateva sugestii: http://www.divaboutique.ro/web/product/SEARA/146/
http://www.rochiirochitesifustite.ro/rochiidecocktail

| crissa20 a răspuns:

E superba ca model, insa nu-mi place deloc culoareasad dar daca porti galben si iti place e okbig grin e o rochita usoara, de vara, acea floricica aduce aminte de mireasma florilor, daca te dai si cu un parfum bun de flori gen(volare de la oriflame, fie cel de magnolie, fie cel de trandafiri) si o pereche de sandalute ( nu neaparat cu toc) sau chiar balerini o sa arati betonbig grin
oricum e superba rochia:*

Răspuns utilizator avertizat
| crissa20 a răspuns (pentru Ninaa):

E putin cam scumpa tinand cont ca nu prea e rochie de ocazie, iar pentru strada sa porti o rochie de aproape 200 de lei mi se pare cam mult. iti recomadsa mergi la un magazin Santana, daca esti din Craiova sau din Bucuresti sau nu stiu dintr-un oras care astfel de magazine si iti poti cumpara de acolo o astfel de rochie sau ma rog, una asemanatoare la un pret de maxim 115 lei, daca ai noroc poti sa o gasesti si mai ieftin, daca e la reduceri, insa nu are culoarea aceea, de verde neon. daca tii neaparat la culoare, comand-o pe cea de pe site:*

Răspuns utilizator avertizat
| crissa20 a răspuns (pentru Ninaa):

Acum am vazut din ce fel de material e, inainte nu m-am uitat...din cauza materialului te sfatuiesc sa nu o cumperi, in poliester transpiri groaznic, mai ales pe caldurile astea si e posibil sa nu-ti faca fata deodorantullaughing ..deci mai bine nu o lua, ea e draguta asa( exceptand culoarea), dar pentru o rochie din poliester eu nu as da mai mult de 50 de lei. oricum tu decizi daca o cumperi sau nu:* sper ca te-am ajutat:*

Răspuns utilizator avertizat
| nicksb a răspuns:

Iti recomand si eu un site nou cu multe rochite dragute si produse in Romania.
http://www.smartchic.ro/produse-femei/rochii