| Andre a întrebat:

aveti idee cam cum as putea sa ma imbrac de Craciun? adica ceva ideei? cum sa ma aranjez? DAU FUNDAA!

9 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

De Craciun e bine sa te imbraci in rosu...(aduce noroc)-superstitie!

| Psihiatra a răspuns:

Tematic:bluza lunga rosie si colanti verzi sau invesr(colantii pot fi si albi, iar bluza poate fi si albastru metalic)
sau elegant; casual...depinde ce vrei

| 10011993 a răspuns:

Colanti negri, pantaloni scurti de blugi, hanorac sau plover lung, cizme peste genunchi si accesorii asortatebig grin:*

| Afdsa a răspuns:

Asortat si dragut love struck.

| geoanarandi a răspuns:

Iarna asta se poarta dantela
poti opta pentru o rochita scurta de dantela stramta sau cum o vrei de culoare neagra, roshie, bej, maro, mov, gri, bleomarin sau chiar alba
o alta solutie este sa porti o fusta scurta din dantela cu volanashe cu o bluza din dantela sau din tricot sau una cu dungi sau cum vrei u dar ar fi bine sa fie mai eleganta
daca ai gasi ar fi cool ceva de craciunitza adica roshu sh alb
sh catifeaua se poarta adica poti sa-ti iei o rochita cool
de revelion ar trebui sa porti ceva roshu
rochie din tricot cu colantzi sau dress

sunt ff multe variante depinde ce-ti place tie
merit fundita?

| zuzu a răspuns:

Blugi stramti. cizme lungi si o bluza lungalove struck in cazu in care iesi afara palton lung cizme lungi blugi stramti si o caciula imblanitabig grin

| Detanatar a răspuns:

Sfatul meu este sa te imbraci ca de obicei sau ai putea adauga putina nuanta deosebita, deja fiecare cu gusturile lui.Eu as vrea sa vad o fata intr-o bluza sau un pulover, si deja pantaloni(desigur asa mai stramti). Nu te prea concentra pe ideea de a arata foarte deosebit caci ai putea sa strici totul.

| Detanatar a răspuns:

Desigur, doar daca costumul de Spider Man a iesit din moda.

| Kylexy a răspuns:

Cum iti place tie.
Frumusetea nu e cea exterioara este cea interioara aflata in sufletul tau