| nupebunezau a întrebat:

Buna!
Bretonul meu nu mai creste, stiu ca nu ma veti crede, insa chiar asa este. In noiembrie l-am taiat pana la jumatatea fetei si nici pana acum, nu a mai crescut macar un centimetru...
Am breton de 5 ani, si am folosit placa pe el.
Ma poate ajuta cineva cu ce as putea face? Ceva care intr-adevar sa functioneze?
Funda!

Răspuns Câştigător
| GeorgianaMdg a răspuns:

Foloseste uleiuri dupa ce te speli pe cap si inca ai parul ud: ulei de cocos, ricin, argan. Incearca sa renunti la placa, ondulator etc. Lasa parul sa se usuce singur daca poti si piaptana-l des.

4 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

Uleiul de ricin este solutia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-ti pe la radacini cu ulei de nuca si ricin, de vreo doua ori pe saptamana. Pe mine m-a ajutat foarte mult. Nu imi mai cade parul si a inceput sa creasca mai repede.

| Mykymu a răspuns:

Sunt baiat dar si eu am bretonul mare. Cred ca creste mai greu cand e mare, am si eu aceeasi problema. Am gasit niste sfaturi care te-ar putea ajuta: http://www.femeia.ro/......de-2121822

Succes!;) Funda?

| pirvuioana a răspuns:

Nu cred ca este cv grav, dar ar fi bine sa te informezi la un specialist