| DeutzZa96 a întrebat:

Buna!, care este cea mai buna pasta de dinti (ma refer care inalbeste)?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Colgate Max White One(formula sa unică cu micro-cristale acceleratoare de albire conţine ingrediente similare celor folosite de către medicii dentişti în albirea dinţilor. Acestea îndepărtează petele şi previn apariţia tartrului, pentru a obţine dinţi cu o nuanţă mai albi în doar o săptămână).

8 răspunsuri:
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Eu zic ca blend-a-med 3 d white.
nu folosesc colgate, nu imi place...nu prea vad efecte...asta pe mine.
poate la altii functioneaza
dar personal eu sunt foarte multumita de blend-a-med

| Mike959 a răspuns:

Buna,eu am folosit si folosesc cu bune rezultate blend-a-med 3d white luxe healthy shine cu o periuta tot de a lor pentru albire!

| Mike959 a răspuns:

Am consultat si un stomatolog, care mi-a confirmat ca este cea mai buna! happy

| nosferatu15 a răspuns:

Cea mai buna este "Sensodine Repair and protect"... Pe langa faptul ca ii albeste, ii si repara si protejeaza.

| DyNo a răspuns:

Sensodine, iti recomand. Apropo, corect se zice ''albeste''.

Răspuns utilizator avertizat
| Romania_TianDe_1987 a răspuns:

Ocean Pearl de la tiande. e pe baza de parf de perla de mare si nu are fluor. nu deterioreaza. costa 21 de ron
http://tianderomania.ucoz.com/index/produsele_noastre/0-5, pag.96

| Biecutza23 a răspuns:

Eu ti-as recomanda Colgate Max White One, pentru ca si eu folosesc tot Colgate Max White One si este foarte buna si e cea mai folosita si recomandata de medici dentisti!