| Sawarekh a întrebat:

Buna, cat costa un palton de la firma Delmod international, iar pe eticheta scrie ''delmod wool cashmere''?

Este vorba de un palton primit, dar sora mea nu il poarta, este un palton foarte elegant si pretentios.

De aceea m-am gandit sa il vand, daca reusesc...

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă nu ai cui să îl vinzi, nu costă nimic,

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă nu ai cui să îl vinzi, nu costă nimic.

| relian a răspuns:

laughing daca este frumos,elegant,atunci foloseste-l,un lucru de calitate se tine, mai ales daca nu prea iti permiti, si mai ales daca l-ai primit cadou.
Unde pui ca este din lina. Daca nu il porti, atunci vinde, cauta pe la magazine c am ce pret au paltoanele din lina, asa bagi si tu ceva mai ieftin ca la magazin si aia e tot.Asta daca este nou cu eticheta pe el.
Daca nu mai are eticheta, ori a mai fost folosit, nu stiu, vezi si tu pe olex si alte websiteuri de genu, cit se vind acolo.

| Mavni a răspuns:

Da-o dracului de firma!
Este un palton de cașmir (o lână foarte fina) si merita purtat. Sau ce fel de oameni sunteti voi de nu va plac lucrurile fine, elegante?