| IonelaaaS a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i iau prietenului meu?

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Un pulovar si un parfum

| OnuOnulică a răspuns:

Un parfum, un ceas, o bluza.

| teodora24 a răspuns:

Pai ar trebui sa ii iei un cadou care il reprezinta, care stii ca ii va placea si care iti place si tie, oricum ii va placea deoarece conteaza gestul.
Trebuie sa ii iei ceva din suflet. Sper ca te-am ajutat! :*

| Hinata1999 a răspuns:

O fotografie mare pusă într-o ramă sau un colaj de imagini.
un parfum
un ceas
o palarie hazlie
un pulover
Pana la urma tu il cunosti cel mai bine, te gandesti tu la ceva, eu doar ti-am dat niste sugestii

| Nadia18 a răspuns:

Un ceas, un portofel, un parfum, o rama foto cu voi doi... Depinde de cati bani ai vrea cadoul

| paula369 a răspuns:

Sosete cu imprimeuri indraznete sau papion big grin

| sabinaa2 a răspuns:

Ceva ce crezi ca ar avea nevoie. big grin

| IAmNobody a răspuns:

Inafara de iubirea ta, poti sa te limitezi la un ceas superb si care sa denote masculinitate. Totusi poti si un parfum fresh care de la un puf miroase in toata casa laughing sau daca te pricepi sa canti la ceva anume sa-i faci o melodie. Poti sa ii faci o surpriza acasa sa vorbesti cu mama lui sau unde locuieste bagi vrajeli cum ca va vedeti acolo si nu ai unde sa stai etc etc si el sa plece tu sa pui lumanari si petale de trandafir pe jos pana in dormitor. Sampanie, lumanari, petale, lumina stinsa, un tort. Depinde. daca vrei poti sa dai petrecere daca el e mai cu prietenii decat cu latura aia a romantei. Intelegi ce vreau sa zic laughing)). Totusi daca nu iti permiti ceva eu zic sa-l surprinzi cu un asa cadou :3.

| Gabrielutza2003 a răspuns:

Depinde ce gusturi are! Daca este o persoana iubitoare iai un papion rasu.Sau incearca un parfum, un ceas...

| IuliaG a răspuns:

Poti trece testul aici si sa vezi rezultatul:)
http://www.unica.ro/......l-tau.html
sau poti alege de aici:
http://www.eva.ro/......11331.html
Funda?