| anonim_4396 a întrebat:

ce imi recomandati pentru parul ondulat lipsit de stralucire,uscat,care se incurca foarte repede si in ultimul timp au inceput sa mi se strice buclele, sa se indrepte la scurt timp dupa ce este spalat?

2 răspunsuri:
| wonderwoman123 a răspuns:

Poti incerca produsele Morroccanoil. Au chiar o gama pentru par ondulat.

| Georgiii2000 a răspuns:

Ai incercat un balsam de par? sau ulei pentru par care il aplici intr o cantitate foarte mica pe varfuri, dupa spalare, fie din comert( avon oriflame l oreal sau alte branduri) ori ulei de masline, cocos.