| Chocolate_9063 a întrebat:

Ce parere aveti despre site-ul Okazii.ro? As vrea sa-mi cumpar un iphone 4 de acolo deoarece sunt mai ieftine si nu stiu daca se merita.

4 răspunsuri:
| chokingvictim a răspuns:

Site-ul e o platforma pentru comert.produsele sunt vandute de persoane diferite si prezentate prin site.intelegi?

| Enzio a răspuns:

Site-ul okazii,e bun, adica intai daca cumperi te uiti la produs si dupa te uiti la calificativele vanzatorului, daca are calificatie bune e de incredere daca nu incearca sa te intalnesti cu el si sa vezi produsul cu ochii tai! Bafta

| Pneumonoultramicroscopicosilicovolcaniconioza a răspuns:

Am vazut acolo cu 500 ron da nu til lua ca m-am uitat in poze si e facatura! mai bine ia-ti la prima mana cu abonament cu puncte...

| tzapu94 a răspuns:

Daca vrei am eu un iphone 4 de vanzare la 1500 de lei. luat din magazin