| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre blugii cu talie joasa?

Răspuns Câştigător
| 이벨 a răspuns:

Te fac sa arati (probabil) sexy, dar nu e sanatos sa ne lasam spatele gol. Nu sunt nici prea comozi.

18 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Hmm,draguti oarecum! thinking

| Kerli a răspuns:

Este nesanatos sa ai spatele gol, mai ales iarna si toamna
nu le inteleg pe majoritatea domnisoarelor, cu cizme pana la genunchi, fular sa le acopere jumate fata dar cu spatele gol si fara o caciula in cap
dar hai ca vara mai merg

| Patrăţel a răspuns:

Mai,acum fiecare cu structura corpului, nu pe toata lumea avantajeaza in primul rand. Pot fii incomozi cateodata deoarece trebuie sa stau toata ziua buna ziua sa-i ridic, dar ii prefer pe acesti in locul celor cu talie inalta happy

| Miuriel a răspuns:

Mie nu-mi plac pentru ca nu ma avantajeaza... poate aveam alta parere daca imi stateau bine pe mine. In plus ma enerveaza ca trebuie sa trag de ei, ii prefer pe cei cu talie medie.

| HolyPotato a răspuns:

Multumesc pentru raspunsuri, am intrebat fiindca eram curioasa ce parere au alte fete despre ei. Eu prefer blugii cu talie medie sau inalta pentru ca nu ii combin cu bluze scurte si desi nu sunt grasa mi se pare ca imi stau mai bine (si bineinteles sunt mai comozi)winking

Răspuns utilizator avertizat
| anonimgl a răspuns:

Sunt foarte cool, majoritatea fetelor ii poarta.

| NuImiPunNume a răspuns:

Depinde parerea mea. daca esti mai plinuta nu ti recomand, dar daca esti slaba poti sa ii portii ca sta bine. numai sa nu porti iarca (parerea mea) vei fii cu spatele gol, si te poti imbolnaviii grav! happy

| BoboKitty a răspuns:

Preferatii mei numai dinaia port dar se poarta la diferite.de exemplu nu poti sa ii porti la scoala decat de prin clasa a 7-a a8-a.Dar daca ii porti si cu o bluza mai lunga(camasa) e perefect si sunt super draguti

| Patrăţel a răspuns (pentru BoboKitty):

Cine zice ca poti sa-i porti la scoala doar de prin cls 7-8a? straight face nu stiam ca exista regula de purtare, inseamna ca nu vezi cate prichindele poarta blugi mulati si cu talie joasa straight face ca na, acum toata lumea urla dupa atentie,.

| eu4you a răspuns:

Imi plac, sunt foarte draguti.Am 5 perechi big grin.

| invisibleboy a răspuns:

Urati

| Yell0w a răspuns:

Naspa

| anamicutza a răspuns:

Sunt super iti scoate in evidenta foemeletonguetonguetongue

| liapaula a răspuns:

Sunt tari! Da, SweetColors, tu ce parere ai despre acesti bluci?

| HolyPotato a răspuns (pentru liapaula):

Nu imi plac deloc pentru ca sunt incomozi si nu ma avantajeaza. Trebuie sa recunosc ca au modele foarte dragute totusi, insa evit sa-i port. In fine, fiecare cu preferintele luihappy

| أحبك a răspuns:

Buna, sunt chiar ok, doar ca iarna nu sunt prea placuti, deoarece ramai cu spatele gol si te poti raci.In rest, iti dau un aer super sexy si iti scot in evidenta dotarile de la mama'natura. happy

| tedy20 a răspuns:

Chiar draguti eu ii port urasc blugii cu talie inalta...