| shaolina a întrebat:

ce se poarta anul 2011-2012? culorile avand in vedere ca sunt creola! blugi, bluze si incaltaminte! am 1.70 si sunt slabuta! vreau sa stiu ce se poarta...multumesc pentru cele mai concrete si detaliate raspunsuri dau funda!

Răspuns Câştigător
| MuñequitaLoka a răspuns:

In materie de blugi, stiu ca se poarta blugii evazati big grin
si pentru toamna iarna iti recomand sa fie inchisi la culoare

3 răspunsuri:
| Alexandraaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Uite aici câteva haine care se poartă în toamna și iarna asta: http://hainefemei.info/......arna-2011/

Răspuns utilizator avertizat
| lauralovefashion a răspuns:

Hei, depinde foarte mult si stilul vestimentar pe care vrei sa-l adopti.Revistele de moda si designerii opteaza pentru culorile aprinse (pentru a iesi in evidenta, la o ocazie sau pentru o fire mai indrazneata...) si cele pale precum griuri colorate.Mai nou se poarta foarte mult pantaloni rosii si negrii, cat despre incaltari se opteaza foarte mult spre toc sau daca nu, poti purta bascheti cu talpa mai grosuta.Iar la bluze nu mai tine decat sa le asortezi cu restul vestimentatiei si sa le accesorizezi cu lanticuri, bratari, inele(ce-ti place tie)Sper ca te-am ajutat!