| crisssa29 a întrebat:

Cele care puneti unghii cu gel, ati incercat vreodata sa combinati gelul cu oja (adica sa faceti modele, punctulete, etc cu oja si sa aplicati gel peste) se poate intampla ceva sa se crape gelul sau ceva?

1 răspuns:
| marinaa9 a răspuns:

Nu se intampla nimic. Poti aplica ce culoare vrei si stergi oja ce a fost pusa pe gel cu acetona.Nu se intampla absolut nimic si revii la modelul cu gel pe care il aveai inainte de a aplica oja. Poti face ce model vrei.Am avut si eu unghii cu gel si ma saturasem de modelul lor si mi-am facut eu alt model cu oja laughing