| Ioana_Diana_1998 a întrebat:

cine a mai avut experiențe cu parul, eu nu mai vreau sa ma vopsesc si as vrea sa revin la culoarea mea naturală, daca astept as putea vreodată sa ajung daca tot am sa tund si in timp la culoarea naturala

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, vei ajunge in timp la culoarea naturala daca tai din par.
Parul creste 1-1.5cm/luna, asta ca sa-ti dai seama singura, in cate luni poti sa-l ai pe tot schimbat.

| Ioana_Diana_1998 explică (pentru Violleta2022):

Mulțumesc foarte mult! Sper sa fie asa, doamne ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hahaha, de cate ori am incercat asta si pana la urma am cedat si m-am vopsit. De un an nu m-am mai vopsit si am parul natural pana la nivelul barbie laughing

Da, o sa ajungi la culoarea ta naturala dar o sa dureze cativa ani - 2-3 ani, depinde si cat esti dispusa sa tai din el ca sa renunti la partea vopsita si in acelasi timp si la lungime. No, eu iti urez multa rabdare pentru ca ai nevoie laughinghee hee

| Ioana_Diana_1998 explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc pentru sfaturi, sper sa rezist si eu fara vopsea chiar daca vârfurile se vad putin crescute sunt cam de 10 cm acum, o sa tund din el pe parcurs si sper sa ajung la culoarea mea naturala si ma înarmez cu multa răbdare

| Madalinaa1234567890 a răspuns:

Da culoarea naturala iti va reveni, mai greu la varfuri...dar daca tai din el, da se poate! kiss

| Ioana_Diana_1998 explică (pentru Madalinaa1234567890):

Iti mulțumesc foarte mult pentru încurajare! Astept si o sa revin cu poze