| ir3al a întrebat:

Buna ..cine imi zice metode RAPIDE de combatere a celulitei are funda mareeeeeeeee! Multumesc

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| faramatania a răspuns:

Mai rapid cu Lipo-Metric de la Vichy, iar in timp mai indelungat(prin regim alimentar)

| yopz a răspuns:

Rapid? nu cred ca ai sa reusesti are lucru... cel putin asta am incercat si eu si sa dovedit a fi un dezastru ma refer la vergeturi... principalul mod in care poti scapa de celulita foarte usor e sportu alege un gen de miscare in care te simti bine eu la inceput am inceput sa dansez ca nebuna prin casa pana am auzit de cangu-giump pot sa zic ca a dat rezultate foarte bune la mine tinand cont ca tonifiaza foarte mult muschi vergeturile nusi fac loc si cu un regim alimentar echilibrat( fara infometare) cred ca ai sa reusesti bafta