| lExArTwIsT a întrebat:

Cine imi zice si mie niste metode simple si rapide de slabit pentru acasa? (metodele sa fie legate de alimentatie)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| ToXicLoVe_2598 a răspuns:

- Ora 8:00 – 1 cafea.
- Ora 10:00 – 2 ouă fierte.
- Ora 12:00 – 1 pahar suc de roșii.
- Ora 14:00 – 100 g șuncă sau 1 felie pâine prăjită.
- Ora 16:00 – 1 măr.
- Ora 18:00 – 100 g brânză slabă.

Trebuie să faci foarte multă mișcare și să bei cel puțin 2l de apă pe zi. Dacă respecți toate acestea, după o săptămâna se vor vedea rezultatele.
Baftă.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa niste exerciti sau tine o dieta usoara, uite aici ceva www.dietapentrutine.blogspot.com