| ღβ3b3LuSa a întrebat:

cu ce pot sa decorez filele unei agende sa fie mai frumoasa si ce sa scriu pe ea?

Răspuns Câştigător
| Passionlove a răspuns:

Sunt multe moduri, spre exemplu: stickere decorative, poti desena cu creioane colorate ce iti place tie, poti decupa poze din reviste care-ti plac, poti arde marginile paginilor sa para mai interesante, dar ai grija la asta ca poate lua repede foc pagina trebuie sa faci cu atentie, poti decupa inimioare in pagina, poti lipi pietricele in forme care-ti plac tie, poti decupa litere din reviste si sa scrii cu ele in ea, te poti da cu ruj pe buze si pupi pagina, poti da cu parfum pagina dar ai grija cu ce scrii peste sa nu se impanzuie scrisul, poti scrie in diverse culori sau cu stiluri diferite de scris. Ar mai fi dar nu-mi dau seama acum. Sper sa-ti fie de folos unele din ele. Funda?batting eyelashes :*