| Llolal a întrebat:

Cum credeti ca v-ati simtiti daca ati face baie in mierehee hee? dau funda:]

Răspuns Câştigător
| Satisfaction a răspuns:

Cred ca ar fi super pentru ca eu ma fac cu miere pe fata si pe maini si pe gat si e super buna. iti ramana pielea moale. nu am incercat sa fac baie pentru ca nu am avut atata miere. dar trebuie sa incerc...hmmmmm m-ai pus pe ganduri

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mirific. smug

| Lory_2572 a răspuns:

Numai in miere? Nu cred ca e placut... E lipicioasa, cred ca abia te misti in ea laughing

| Sonnora a răspuns:

Bine

| Tera a răspuns:

Lipicioasa...

| laurentiu a răspuns:

Avand in vedere vascozitatea mierii, cred ca m-am simti ca intr-o baie de noroi numai ca un fel de noroi lipicios.

dar cred cand vreau sa ma sterg ma ling laughing

| Alexandru_8107 a răspuns:

Este o intrebare pusa aiurea.( Lipsa de ocupatie )

| Andr3yCzz a răspuns:

M`as simti foarte lipicos... Daca as face cu o fata ar fi spuerb rolling on the floor
Deci m-as simti tare day dreaming

| Ayumha a răspuns:

Eu am facut baie in miere si lapte. si m-am simtit tare bine... poate dupa ce am iesit putin cam lipicioasa laughing. dar dupa ce m-am curatat de miere pielea mea a fost foarte catifelata si moale. funda?big grin si am mai facut baie si in ciocolata si in lapte cu mirodeniibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tare mas simti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-as simti foooaaaarteeee... dulce.

| AlexandraApintiliesei a răspuns:

M-as simti greoaie...deoarece... mierea e foarte groasa. funda?