| mada. a întrebat:

Care credeti ca sunt atuurile voastre? prin ce va simtiti speciali?

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

Pentru ca stiu ce vreau si sunt o luptatoare, nu ma dau batuta prea usor.

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu mi se pare ca am ceva iesit din comun si cu atat mai putin ceva special

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Sunt elastica laughing

| juniper a răspuns:

Mereu am o imaginatie bogata, dar inca nu stiu unul care sa-mi foloseasca intr-adevar.

| Artemiss a răspuns:

Nu prea ma simt speciala... dar am si momente in care simt ca sunt buna la ceva.
Ma simt bine atunci cand ajut, cand incerc sa inveselesc pe cineva si chiar reusesc, cand dau sfaturi(bune, rele, eu ma straduiesc), cand datorita imaginatiei reusesc sa improvizez, cand cineva imi spune ca are ce invata de la mine...

| JesterRO a răspuns:

Elastica huh? pai ia hai sa-ti verificam aptitudinilelaughing
Ma bucur ca imi pot controla modificarea starilor de spirit si ma pot abtine cu usurinta de la multe lucruri (in schimb ma motivez singur).

| Sparkzz a răspuns:

Hmmm... cred ca faptul ca sunt mereu visatoare si optimista(cred eu ) happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma simt special prin a refuza sa-mi folosesc vreun atuu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma adaptez usor oricarei stituatii, nu privesc inapoi...
Nu pot spune ca sunt speciala, sunt un om ca oricare altul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...ma simt speciala prin felul meu de a fi, prin gandirea pe care o am si maturitatea de care dau dovada!