| ZeloMariaEcaterina a întrebat:

Cum pot deveni reprezentant HERBALIFE, si ce trebuie sa ai cand vrei sa te faci si daca merita? Vreau raspuns de la cei care stiu. Si dati-mi mai multe detalii.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

E sunt multe avantaje unul ar fi ca trebuie sa slabesti iar altul e ca trebuie sa faci multi ani in aceasta companie ca sa poti obtine aceste licente deci nu e usor oricum nu toti au ajuns reprezentanti ambasadori membri sau mai stiu ce alte functii unii au ramas doar niste invitati si atat

| aumih16 a răspuns:

Oricum depinde de sansele fiecaruia daca le are bine daca nu asta este mare parte din reprezentanti ambasadori sau membri este formata numai din femei iar barbati sunt doar cativa probabil barbatii fata de femei au mai putine sanse sa ajunga sa detina aceste functii