| Mariarobertina300000000 a întrebat:

Bună!
Cum să scap si eu de cearcăne? In mod natural, dorm suficient, dar nu există zi în care sa nu am cearcăne.
Multumesc :*

6 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Prin injectare cu acid hialuronic special pentru zona de sub ochi.
800-1300 ron injectarea la medicul dermatolog sau estetician.
Castraveti, geluri, creme efect egal cu 0winking

| laSoledad a răspuns:

O alimentatie mai sanatoasa contribuie si ea la schimbarea culorii pielii de sub ochi.

| Felissa13Eden a răspuns:

Multe persoane au cearcane ereditar.
Eu pun felii de castravete sau de cartof pe tot ochiul timp de 30 de minute de cateva ori pe saptamana.

| Pati2500c a răspuns:

Am vazut un articol unde spunea ca trebuie sa bei si multa apa, sa tii cont de alimentatie, sa dormi suficient

Răspuns utilizator avertizat
| SugarTrendySebyMiu a răspuns:

Tutorial cum sa scapi de cearcăne : te trezești dimineața, te dai jos din pat, fugi la kaufland, cumperi catratvete, te duci acasă tai castravete ce nu are loc pe fața mânaci