| Alexandra18000000 a întrebat:

Cum as putea sa scap de cearcăne?(dorm cât trebuie)

Răspuns Câştigător
| sammie a răspuns:

Există niște măști speciale sau niște creme speciale.

5 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Nu ai cum, alea asa sunt ele, nu e de la dormit. Oboseala face sa se vada si mai rau, dar tu asa esti acolo la ochi cu acea grasime sau ce o fi, ceva mai multa, care dau acele cearcane, asa cum le numesc oamenii.
N-are a face cafeaua sau alte bauturi, eu nsi daca is praf de obosit nu am asa ceva, cum spun depinde cum esti iesit din fabrica laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe langa un somn odihnitor, scapa si de stres

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Dormi nopțile nu sta pe tiktok și nu mai consuma cafea căci îți distruge sănătatea și nu-i bun la nimic

| Alexandra18000000 explică (pentru MuatafaonurContInchisDeTot):

Am precizat ca dorm cât trebuie și nu consum cafea

| sammie a răspuns (pentru MuatafaonurContInchisDeTot):

Din cate vezi fata a zis ca doarme cat trebuie si nu pierde noptile.