| deutzadia a întrebat:

Cum vi se pare Orlando Oprescu? Cel mai lung argument primeste Fundita.:*

3 răspunsuri:
| EvanescenceOne a răspuns:

Da ce te intere? Te-ai indragostit de el?
winking

| deutzadia explică (pentru EvanescenceOne):

Nu draga am intrebat din curiozitate sa vad ce parere au si altii!kiss

| uxini a răspuns:

L-am vazut mai intai pe Pro Tv, concurent al competitiei Romanii au talent, si ne-am uluit de maiestria lui. Apoi ne-am bucurat cand Circul Orlando a venit in Bucuresti si am mers sa-l vedem din nou, in alte numere fabuloase in care acrobatia s-a imbinat cu magia, cu zborul, cu nebunia. Orlando Oprescu, cel mai tanar director si proprietar de circ din Romania, pare o pasare albastra, un zburator fara aripi, o vietate care sfideaza gravitatia si inaltimile... L-