| babyv172 a întrebat:

Mi-am cumparat recent un ulei de par de la L'oreal Paris. Pe cutie scrie ca trebuie sa il aplic pe parul uscat si apoi sa il aranjez sau sa il fac cu placa. Trebuie sa astept sa se usuce sau dau direct cu placa?

2 răspunsuri:
| chels95 a răspuns:

Astepti sa se usuce(sau il usuci cu uscatorul) apoi aplici uleiul si il indrepti. Apropo ce ulei ti-ai luat? big grin

| babyv172 explică (pentru chels95):

Am scris ca unul de la L'orealwinking. Si apropo ma refeream ca las uleiul sa se usuce inainte sa ma dau cu placa sau sa nu il las si dau direct..asta ziceamhee hee