| BrunetteBia a întrebat:

Buna big grin
de ceva timp am o problema cu matreata, stiti cateva metode NATURISTE impotriva ei? urgent ...multumesc :*

Răspuns Câştigător
| Pitika_5185 a răspuns:

Eu ma limpezesc cu otet dupa ce ma samponez.Bine da trebuie sa dai samponu jos cu apalaughing) si dupa torni otetul diluat in apa(intr'un ibric).Dar NU trebuie sa mai dai cu apa dupa ce ai dat cu otet. Oricum mirosul se duce pana se usuca parul.Si ar mai fii o varianta este un ulei(parca) de la gerovital.E o sticluta mica maro si scrie ceva de genu tratament anti-matreata happy bafta

3 răspunsuri:
| Marmelada a răspuns:

Naturiste nu stiu, dar iti recomand Head&Shoulders sau Clear. Dar mai bine mergi la Plafar si intreaba farmacista.

| bistriteanul a răspuns:

Cel mai bine ar fi apa cu otet, turnata in par si lasata sa se uste! Eventual stergi putin, ca sa nu fii prea uda!

| denisa778 a răspuns:

Poi buna ma numesc denisa pai trebuie sa mergi la farmacie sunt champoane pentru matreata! si sa nu uiti sa ati iei balsam dupa baiie! happy