| Kiddutza_2919 a întrebat:

Ce metode naturiste stiti pentru matreata. Daca nu ce sampon bun imi recomdati? fuuunda

Răspuns Câştigător
| TeoDoraElena98 a răspuns:

Cel mai bun e Head&Shoulders Antimatreata!
Eu il folosesc de mult si da rezultatebig grin
Funditzsa?happy

5 răspunsuri:
| eudemonica a răspuns:

Pe mine m-a ajutat Head&Shoulders

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu recomand cu incredere gama Gerovital, este absolut superba si are un succes la straini.
Mie imi mai plac sampoanele si de la Life Care, sunt de calitate, naturale si foarte utile.

| HISTORY_5103 a răspuns:

Cel mai bun e Head&Shoulders Antimatreata! LA FEL!
De ce? Acum 3 zile, aveam matreata multa, pica singura din cap :O daca dadeai cu 1 deget. Dupa ce-am facut baie cu Cel mai bun e Head&Shoulders Antimatreata! 1 saptamana, eram chiel fara matrateata:o