| StefanDiana01 a întrebat:

Dacă îmi comand haine online de la Bershka / Zara și nu îmi este buna mărimea, pot trimite inapoi coletul pentru a schimba mărimea?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

ASa ar trebui, cam toate magazinele au posibilitatea de retur doar trebuie sa aiba etichetele si sa fie tot ce ai primit. Poti incerca eventual si-n magazin sa intrebi daca poti returna cumva la ei.
Sa ai factura.

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Da, orice magazin online ofera posibilitatea schimbarii produselor daca marimea nu se potriveste. In functie de politica magazinului acest serviciu poate fi gratuit sau contra cost. Trebuie citit pe siteul respectiv. De asemenea e bine sa iti stii marimile corporale pe care sa le compari cu tabelul de marimi de pe site.

| alexandruanghel a răspuns:

Da, poti.