| mareena a întrebat:

de 2 ani am extensii clip-on ..la inceput le intindeam cu placa, ondulatorul. dadeam cu fixativ pe ele iar dupa am citit ca nu este bine. dar prea tarziu! extensiile mele s-au stricat. parul e "tare " nu mai e ca inainte. am incercat sa al dat cu masca de par dar degeaba. voi stiti ce sa fac. AJUTATI-MA VA ROG.*

3 răspunsuri:
| FashionQueen a răspuns:

De unde ti le-ai cumparat? puppy dog eyes Multumesc.

| homosapienbone a răspuns:

Nu mai folosi extensii, lasa-ti parul natural, ca-i mai frumoshappy. Si nu mai baga placa nici in parul natural, ca ti-l arzi. e mai jalnic sa-ti arzi parul natural decat extensiile.

| mareena explică (pentru homosapienbone):

Nu, pentru ca totusi nu am dat banii degeaba pe ele si plus ca eu le vreau.