| LoLo a întrebat:

De cateva luni mi-au iesit niste zgrabunte in cot si nu stiu de la ce.Nu ma mananca sau ceva de genu dar arata foarte urat, iar cand tin mana intinsa se vede foarte urat cotulsad. Stiti sa imi spuneti si mie ce sunt, sau sa imi recomandati o crema sau ceva.Chiar vreau sa scap de elesad.

4 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Daca arata ca niste borbonele micute, sunt in principiu de la stres sau de la vreo alergie ceva.
Sa dai cu kanamicina unguent si iti vor trece.

| micki_6523 a răspuns:

Si eu am!
nu stiu de la ce poate fii
se vede destul de urat
eu imi dau cu o crema mica mica d la oriflame

laughing
o numesc crema minune pentru ca au inceput sa imi treaq`

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga prietena, ai nevoie de exfoliere, acolo pielea este deshidratata si sunt celule moarte. Prin urmare, pot sa-ti recomand gama de ingijire beautycycle de la Amway, masca exfolianta si crema hidratanta, chiar din sistemul de ingrijire al tenului. Daca vrei mai multe detalii putem vorbi pe privat. Pupici!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi daca te doare in cot de lumea asta ce patesti?happy