| lovepeachgirl97 a întrebat:

HEEELP! Am multe cosuri pe piept, si nu stiu cum sa scap de ele! Nu prea imi mai vine sa port tricouri prea decoltate...se vede urat, si imi e si putin rusine. crying va rog daca stiti vreo crema ceva sa-mi spuneti! Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| jadir a răspuns:

Stergi locu afectat cu apa oxigenata apoi folosesti un unguent cu kanamicina 1 de 2 ori pe zi.

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Ca să scapi de coșurile de pe piept, trebuie să ții cont de câteva sfaturi : de fiecare dată când faci baie,folosește un gel de duș abraziv, schimbă-ți lenjeria de pat în fiecare săptămână, și dă-te cu unguent de gălbenele pe zona respectivă, de fiecare dată după ce faci baie. Nu încerca să le spargi, vor rămâne semne inestetice, iar situația se va înrăutăți.
Sănătate!

| Diiiaaa a răspuns:

Crema PureCalendula de la Yves Rocher(29 lei). Pe mine m-a ajutat foarte mult...şi dă rezultate chiar după prima aplicare.
Sau dacă vrei un remediu natural încearcă feliile de castravete, sunt foarte eficiente.

O zi bună happy

| Kheeda a răspuns:

Pai. Spirtul face foarte bine, usuca cosurile si crema de galbenele happy Pe mine ma ajuta f mult. Sper ca ti-am fost de folos :* pup

| lovepeachgirl97 explică:

Va multumesc mult!

| pink94 a răspuns:

Pentru cosuri eu am folosit zynerit si skinoren,NU IN COMBINATIE.Ori unu, ori altu, dar ceva mai natural e zeama de lamaie.Stoarce o lamaie si ungete cu zeama aia, mie mai repede mi-a trecut asa decat cu creme.Bafta