| anonim_4396 a întrebat:

Buna happy De cateva zile ma tot macina ideea de a-mi vopsi parul. vVeau sa fiu roscata, dar nu sunt sigura daca imi va sta bine. Am ochii verzi iar tenul este cam inchis la culoare. Vreau asa schimbare de look. Ce sfaturi imi puteti da, idei?

4 răspunsuri:
| warmheart10 a răspuns:

Incearca sa te vopsesti cu tonic.Vei vedea daca iti sta sau daca nu tonicul se ia la cateva spalari si revine culoarea naturala a parului.

| caro2 a răspuns (pentru warmheart10):

As vrea sa incerc, dar frecventez inotul si deci parul intra des in contact cu apa. Nu prea vreau sa ma urmareasca culoarea parului in timp ce inot laughing

| warmheart10 a răspuns (pentru caro2):

As vrea sa vad reactia celorlalti la urma de vopsea in bazin big grinDar poti incerca sa te duci la un salon profesional si sa ceri sfatul unui coafor care iti va spune daca iti va sta sau nu, chiar poate iti va face la calculator sa vezi cum iti va sta. Poti incerca prin photoshop sa iti faci culoare parului diferita.

| FataCuFitze a răspuns:

Pai uite cum poti face! daca ai ten mai inchis, eu zic ca ti'ar sta bine cu parul castaniu si doar o suvita de un rosu aprins in fata, sau daca nu, chiar pe dedesubt in dreptul urechii stangi...parerea mea este ca ar merge foarte bine si cu ochii verzi! intreaba'i si pe cei apropiati tie, ca ei stiu cum ti'ar sta bine, mai ales ca te vad destul de des...hai te'am pupat :* :* ai grija ce alegere faci oh go on oh go on tongue tongue